Liising kõigile ettevõtetele, ka sinu omale

Liising kõigile ettevõtetele, ka sinu omale

Mis ühendab künnivarest, põldlõokest, kiivitajat ning Finora panka? Me kõik kuulutame kevadet!

Kuidas? Väga lihtsalt! Linnud annavad kevade saabumisest märku laulu, Finora pank aga liisinguga. 

Kuidas on võimalik liisinguga kevadet kuulutada? 

Kevadel algab põllumeeste elus töine aeg ning et olulisi asjatoimetusi tulemuslikult ajada, vajab iga maaviljeleja korralikke ja teinekord ka uusi töövahendeid: traktoreid, kombaine, koristusmasinaid, randaale ja nõnda edasi. Selleks on tarvis aga liisingut

Kui sõiduauto või koguni arvuti ostmisel keegi täit hinda korraga välja ei käi, miks peaks põllumajandustehnikaga teistmoodi olema? Ei olegi. Iga põllumees teab, et kõige mõistlikum moodus vajaliku töövahendi muretsemiseks on liising. Ja teab sedagi, et parim koht liisingu taotlemiseks on Finora. Kes veel ei tea, saab kohe teada.

Ja ega ainult põllumehed liisingut vaja. Finora Bank tuleb appi ka siis, kui plaanid autot või mis tahes muud kallihinnalist töövahendit soetada. 

Finora liising on parem kui…

Finora liisingul on mitu väga olulist eelist. 

Üks peamisi on see, et meie juurde on oodatud kõik ettevõtted, mitte ainult need, kel on ette näidata pikk tegevusajalugu. Kunagi oli ka Finora alustav firma ning me mäletame hästi, miks ettevõtja just oma tee alguses rahalist tuge vajab. Suurem osa Eestis tegutsevaid pankasid nõuab alustavalt ettevõtjalt hiigelkäivet ning kümmet tegutsemisaastat. Finora töötab aga ka nende firmadega, kes nii suure käibe kui pika ajaloo suunas alles teel on. 

Teine Finora liisingu eripära on kiirus, millega oma otsuseid teeme. Jumalaga pikad ja närvilised päevad, mis saatusliku telefonikõne ootuses mööduvad! Päris kolme tunniga ei pruugi ka meie liisinguotsuseni jõuda (kuigi mõnikord oleme ka nii kärmed), kuid märkimisväärne nobedus iseloomustab meid küll. 

Finora jaoks pole Eesti ettevõtja järjekordne tüütu kohustus halduri to-do listis, vaid inimene, kes oma kogukonnale väärtust loob. Me tahame selle väärtuse loomises kaasa lüüa ning seetõttu pöörame igale kliendile lisatähelepanu.

Mida on Finora liisingu saamiseks vaja teha?

Finora liisingu taotlemine näeb laias laastus välja nii:

Sa võtad meiega ühendust ning mõistad peale esimest vestlust, et Finora jaoks pole ettevõtluse toetamine õõnes sõnakõlks, vaid aastatega tõestatud põhimõte, millest me oma tegevuses juhindume. 

Dokumentidega on veelgi lihtsam – majandusaasta aruannet pole tarvis meile saata (suudame need ise hõlpsasti üles leida), kuid ettevõtte värskeid finantsaruandeid (bilanss, kasumiaruanne) ja ettevõtte viimase 6 kuu pangakonto väljavõtet soovime siiski näha. 

Justkui sellest vähe oleks, pakub Finora Bank klientidele ka kõikvõimalikke „rätsepalahendusi”. Näiteks autorent: oletame, et soovid rendiperioodi keskel auto välja osta. Sa oled liisingumakseid kenasti tasunud ja meil on tekkinud usalduslik suhe. Seetõttu me suuri tasusid lepingu ennetähtaegse lõpetamise eest ei küsi. Harvad pole ka need juhud, kui saame kliendile vastu tulla lisatasu võtmata.

Või niinimetatud tagasirent: oled kunagi auto ettevõttele välja ostnud, et intressikuludelt kokku hoida. Võib-olla tekkis sul lihtsalt vaba raha, mis tundus mõistlik töösse panna. Nüüd on sul aga vahendeid vaja – näiteks äri arendamiseks. Siin aitabki tagasirent – sa müüd oma auto Finorale ja rendid selle meie käest endale tagasi. 

Finora liisingu tingimused ja hind

Päris tasuta lõunaid pole teatavasti olemas ning ka Finora liisingul on hind ja tingimused. Õnneks on need läbipaistvad ja soodsad:

Periood: kuni 5 aastat

Intress: alates 5% + 6 kuu euribor

Lepingutasu: alates 1% laenusummast

Tagatis: liisitav vara

Omafinantseering: alates 10%

Liisitava vara vanus: eelistatult mitte üle 11 aasta

Lepingu muutmise tasu: alates 150 €

Finora kliendid hindavad meid ennekõike personaalse ja paindliku suhtumise tõttu. Meid käivitab soov aidata kaasa ka nende ettevõtete kasvule, mida enamik finantsasutusi aidata ei taha või ei julge. Personaalsus võib olla laialivalguva tähendusega sõna. Meie jaoks tähendab personaalsus aga seda, et iga Finora klient on oma vajadustes erinev. Ja iga erinev klient eeldab erinevat lähenemist.

Võta meiega julgesti ühendust, vaatame su olukorrale otsa ning paneme paika parima mõeldava plaani, mis aitab su ettevõttel jõuda täpselt nii kaugele, nagu unistanud oled!