Veesõiduki liising

Finora ainult ei loo unistusi, vaid aitab saavutada ka tegelikkust. Arvutused näitavad, et oma veesõiduki omamine võib pikemas perspektiivis olla kokkuhoidlikum võrreldes igakordse rentimisega. Rääkimata mugavusest. Pakume veesõiduki liisingut kapitalirendi vormis, muutes veesõiduki omamise taskukohaseks ja kättesaadavaks.

Kui oled kasvõi üks kord kinoekraanil igatsevalt tuule paitust ja päikesekiirte tantsimist veepinnal imetlenud samal ajal kui peaosalised oma jahil uute seikluste poole seilavad, siis loe edasi, kuna järgnev jutt võib olla just sinu kõrvadele!

Oled unistanud oma isiklikust veesõidukist?

Kas lõõgastav nädalavahetuse veetmine merel ning see piiritu vabaduse tunne panevad su südame kiiremini põksuma? Sellisel juhul võib isikliku veesõiduki omamine olla sinu jaoks ideaalne lahendus!

Finora ainult ei loo unistusi, vaid aitab saavutada ka tegelikkust. Arvutused näitavad, et oma veesõiduki omamine võib pikemas perspektiivis olla kokkuhoidlikum võrreldes igakordse rentimisega. Rääkimata mugavusest.

Kujutle seda: iga kord, kui soovid pere või sõpradega aega veeta merd nautides on sinu isiklik veesõiduk alati valmis teid teenindama. Sa ei pea muretsema üürileandjate graafikute või piirangute pärast. Tegemist oleks justkui uue pereliikmega, mida saad hellitades hoida ning ette valmistada järgmisteks veepealseteks seiklusteks.

Kuidas saada veesõiduki omanikuks, kui see tundub liialt suure väljaminekuna?

Finora Pank on siin, et muuta sinu unistused teoks! Me pakume veesõiduki liisingut kapitalirendi vormis, muutes veesõiduki omamise taskukohaseks ja kättesaadavaks. Kapitalirent on lihtsalt öeldes laen, mille liisinguvõtja saab vara ostmiseks ehk siis võimaldab sul omada veesõidukit ilma suurema algse investeeringuta – Finora ostab vara oma nimele ja sina maksad selle eest mugavalt kokkulepitud tingimustel.

Mida peaksid veesõiduki liisimisel teadma?

Kui oled mõelnud veesõiduki liisimise peale, siis on oluline teada mõningaid aspekte. Esmalt, veendu, et müüja on usaldusväärne. Eelistatult peaks veesõiduki müüja olema Eestis asuv ettevõte, mis tegeleb veesõidukite müügiga. Müüjaks võib olla ka eraisik. Välismaiselt müüjalt ostes võib kaasneda suuremaid kulusid ja täiendavaid juriidilisi protseduure.

Lisaks ära unusta kindlustust – veetranspordiga kaasnevad riskid, seega on oluline veesõiduk kindlustada. Tasub teada, et isikliku veesõiduki liisimisel ei pea see olema tingimata uus –  Finora hindab igat juhtumit individuaalselt ja võib kaaluda ka vanemate kui 15-aastaste veesõidukite rahastamist.

Kui oled otsustanud, siis on liisingu taotlemine sama kerge nagu suvine merebriis! Vali sobiv veesõiduk, täida liisingutaotlus ning kui otsus on positiivne, allkirjasta leping ja alusta oma veeseiklusi. Finora on sinu veesõiduki omanik kuni viimase liisingumakse tasumiseni, seejärel läheb vara sinu nimele. Tavaliselt eeldame 20% või suuremat sissemaksu.

Võta meiega ühendust ja lase Finoral aidata sul oma unistusest reaalsus teha! Sinu isiklik veesõiduk ootab sind, vaid ühe kõne kaugusel. Finora – Sinu veesõiduki liisingupartner!