Finora tegi jõulukingituse haigetele lastele

Jõulud on selleks korraks ajalugu ning loodetavasti möödusid need enamikes Eesti peredes nii nagu jõulud täiuslikus maailmas mööduda võiksid: rõõmsalt, sõbralikult ning – mis kõige olulisem – armastuserohkelt. 

Tõsi on paraku ka see, et maailm pole ideaalne koht. Ja et päris igal inimesel ei õnnestu alati elada sellist elu, mida ta sooviks. Eriti nukker on see siis, kui unistuste täitumine inimese enda püüdlustest ja tahtmisest ei sõltu.

Jõulud on teiste peale mõtlemise aeg ning Finora on sel ajal alati abivajajatele käe ulatanud. Ulatame ka jõulude vahelisel ajal, kuid aasta lõpp on heategevuseks kauneim aeg. 

Ka sel aastal otsustasime, et materiaalsete tänukingituste tegemise asemel annetame raha mõnele heategevusorganisatsioonile. Sel korral valisime välja fondi „Minu unistuste päev”, mille eesmärk on täita raskelt haigete laste unistusi. „Minu unistuste päev” viib ellu raskelt ja kroonilistelt haigete laste unistusi, mis on oluline osa nende raviprotsessis. Samuti toetab haige lapse unelma teostumine lapsevanemaid – nii emotsionaalselt kui vaimselt. 

Finora tegi oma klientide nimel annetuse, sest usume, et iga laps väärib maagilisi jõule. Ka need, keda kuri haigus kimbutab. 

Soovi korral on võimalik end „Minu unistuste päeva” püsiannetajaks registreerida siin

Ilusat aasta lõppu ning edukat uut!