Vastutustundlik laenamine

Lähtume laenude väljastamisel vastutustundliku laenamise põhimõtetest.
Et saaksite hinnata võetava laenusuhte sobivust isikliku laenuhuviga, finantsolukorraga ja hinnata laenamisega kaasnevaid riske, leiate meie kodulehelt infot nii meie üldiste laenupõhimõtete, hinnakirja, korduma kippuvate küsimuste, partnerite kui isikuandmete töötlemise kohta.

Planeeri laenuvõtmist
AS Finora Capital lähtub laenude väljastamisel Eesti Finantsinspektsiooni poolt kehtestatud vastutustundliku laenamise põhimõtetest andes kliendile lepingueelset teavet ja tutvustades võimalikke laenu võtmisega seonduvaid riske. Samas on väga oluline teadvustada, et vastutustundlik laenamine on kahepoolne. Laenuvõtmise otsustab ikkagi klient, kes hindab meie poolt esitatud teabe põhjal laenutoote ja laenutingimuste sobivust ning vastutab laenulepingu sõlmimisega kaasnevate tagajärgede eest.

Laenu igakuiste maksete suuruse ning tagasimakstava summa arvutamiseks kasutage laenukalkulaatorit, kuid pidage meeles, et täpsed summad tehakse ikkagi igale laenulepingule personaalselt.

Enne laenuvõtmist tutvu lepinguga
Soovitame Teil kindlasti tutvuda ja hinnata kõiki laenamisega kaasnevaid aspekte, kulusid ja riske. Teadlik ja vastutustundega sõlmitud laenuleping võimaldab teil vältida probleeme tulevikus. Lisainfo saamiseks soovitame tutvuda ka Finantsinspektsiooni infoga aadressil minuraha.ee ning Tarbijakaitse soovitustega aadressil laenatargalt.ee.

Riiklike võlanõustajate kontaktid leiate siit: www.minuraha.ee/volanoustajad/