Finora suudab päevaga seda, mis tavapangal terve kuu võtab

Finora pangas veendutakse iga päev, et me poleks nii edukad, kui meil ei oleks kliente, kes meid edukaks teevad. Ja vastupidi.

Finora suudab päevaga seda, mis tavapangal terve kuu võtab

Igaüks on võimeline üksi hakkama saama. Kuid hästi hakkama saamiseks läheb vaja vähemalt kahte osapoolt.


Finora pangas veendutakse selles iga päev: me poleks nii edukad, kui meil ei oleks kliente, kes meid edukaks teevad. Ja vastupidi: meie koostööpartneritel ei läheks nii hästi, kui nad ühel otsustaval päeval Finorasse poleks tulnud. Vähemalt meeldib meile nii mõelda. 


Miks peaksid sina oma ettevõtte rahaasjad Finora hoolde usaldama? Meie endi arvates on selleks kümneid, kui mitte sadu põhjusi. Ent mida arvavad need, kes on juba otsustanud oma äri koos meiega kasvatada?


Oleme palunud mõnedel headel koostööpartneritel rääkida, miks nad just meid usaldavad. Ja miks üha enam Eestis toimetavaid ettevõtteid Finora oma partneriks valivad.


Täna saab sõna Wildix OÜ asutaja ja CEO Steve Osler. 


Wildix on kaasaegne VoIP-põhine kommunikatsioonilahendus, mis on sobilik platvorm igas suuruses organisatsioonidele. Wildix on loonud just ettevõtete vajadustest lähtuva uue põlvkonna turvalise terviklahenduse, mis hõlmab nii kõnesid, videot kui ka sõnumeid. Kõik-ühest-kohast-lahendus töötab nii veebibrauseris, äpina mobiilis kui ka lauatelefonis. Laua- või mobiiltelefoni numbri saab koos kõneringi ja -salvestusega muuta tõeliselt mobiilseks, pakkudes seeläbi kõigile soovijatele kaugtööd. Wildix müüb oma teenuseid edasimüüjate ja partnerite kaudu Euroopas ja Põhja-Ameerikas.

Räägib Steve Osler:

Kolisime 2016. aastal oma peakontori Itaaliast Eestisse. Esimese hooga oli meil raskusi siinsetest pankadest käibekapitali hankimisega. 2020. aastal saime lõpuks faktooringupakkumise ühelt Eestis tegutsevalt suuremalt pangalt. Selle hea uudise tappis aga bürokraatia.


Nimelt esitab meie ettevõte iga kuu paljudele partneritele arveid ja maksetähtaeg on vaid 30 päeva. Paljud siinsed pangad kasutavad aga aegunud infotöötlusmudelit ning me ei saanud pakutavat faktooringuteenust kasutada – arvete töötlemine võttis liiga kaua aega ja sageli oli klient arve selleks ajaks juba tasunud, kui pank selle lõplikult kinnitada jõudis. Niisiis osutus suure panga teenus meie jaoks täiesti kasutuks.


Proovisime seejärel Finorat, mis suutis tänu kaasaegsele digitaalsele andmetöötlusele teha ühe päevaga seda, mis tavapangal terve kuu aega võttis. Lõpuks saime rahastada oma debitoorset võlga ilma halduskoormuseta.


Meie kogemus Finoraga on olnud väga hea, nad lahendavad meie probleemid alati kiiresti – pädev inimene on kogu aeg vaid telefonikõne kaugusel. Andmete töötlemise kiirus ja lihtsustatud paberimajandus annavad Finorale traditsioonilisema pangasüsteemiga võrreldes tohutult eeliseid. 


Selline on Wildix OÜ asutaja ja CEO Steve Osleri kogemus Finoraga. Milline oleks Sinu kogemus? Astu meie juurest läbi ning saad teada!